Merdenler Klima Fujitsu Antalya Bölge Bayii ve Servisi

Merdenler Klima olarak; Fujitsu General Marka klimaların 20 yıldır Antalya'da Bayilik ve Servislik hizmetlerini vermekteyiz.

Satışta ve serviste kalite

Amacımız; daha iyi hizmet, en doğru bilgiyi vermek, en iyiyi en ekonomik fiyata sunmaktır.

1977 yılından buyana;

Güleryüzlü hizmet,

Satışta; süreklilik ve iyi ürün seçimi

Serviste; uzman kadromuz ve deneyimimizle 7/24 hizmet vermektir.

Kendi bünyemizde bulunan ekibimiz ile Klimanın yanısıra, özel yoğun bakım odaları, aşılı fide üretim odaları, endemik bitki üretim odaları, çimlenme odaları, mantar üretim odaları, çiçek tohum odaları, projelendirme ve anahtar teslimi tesisler yapmaktayız.

Vizyon:

“Kalite ve teknoloji öncelikli ürünler ile Antalya pazarının iklimlendirme ihtiyaçlarını optimum fayda/maliyet ölçüsünde karşılayan ve iklimlendirme alanında daima uzmanlığına başvurulan bir mühendislik şirketi olmak.”

Misyon:

“Optimum fiyat/performans ürünleri ile doğru projelere doğru iklimlendirme sistemleri sağlayarak, çevreye,ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara bağlı, müşteri memnuniyetini birinci ilkesi haline getirmiş bir organizasyon olmak için çalışıyoruz. Çünkü ülkemizin iklimlendirme alanında vasata zorlanmasını istemiyoruz, en gelişmiş cihazlarla, en düşük enerji tüketimlerini, en uygun fiyatlarla ve doğru projelendirmeler sunabilmek için çalışıyoruz.”

FUJITSU Hakkında

1923 yılında Furukawa Electric ile Siemens’in ortaklığında FUJI Electric kuruldu. 1935 yılında önce Fuji Telecom Equipment olarak değişen şirket, 2. Dünya Savaşının ardından Siemens ile olan ortaklığın bitmesiyle ismini ve markasını Ulu, Sonsuzluk, Dağ Gibi, En Üst Rütbe anlamında Fujitsu olarak değiştirmiştir.

Dünya genelinde yaklaşık 200.000 çalışanı olan Fujitsu, asıl yetkinlik alanı olan bilişim sektöründe dünyanın en büyük servis sağlayıcılarından biridir. Genel Merkezi Tokyo Shiodome Center’da olan holdingin %72 hissesini elinde bulundurduğu iştiraklerinden birisi de Klima Sistemlerinin önemli oyuncularından birisi olan Merkezi Kawasaki’de bulunann Fujitsu General’dir.

Fujitsu General 1936 yılında kurulmuş olup yaklaşık 6000 çalışanı ile dünya iklimlendirme pazarının yüksek kalite ve ileri teknolojisi ile en önemli liderlerinden biridir.

Dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan Ar-Ge merkezleri ve üretim tesisleri ile daima en son teknolojiyi takip eden değil, icat eden ve özellikle sahip olduğu bilişim tecrübe ve bilgisini klima sistemlerinde de kullanan Fujitsu aynı zamanda da rakibi olan firmalara çeşitli alanlarda hizmet, parça, yarı mamul destekleri vermektedir.

<